بالاترين و سال اصلاح الگوي مصرف !

خوب آخرش تأثيرات سال اصلاح الگوي مصرف رو در بالاترين ديديم ! ميگي نه ؟ خوب برو امتيازتو و انرژي تو محاسبه كن ببين چه جوري شده ! شايدم نكته هاي فيلم يوزارسيف باعث اين تغييرات شده : در زمان فراواني انرژي به ما بديد در زمان قحطي دو برابر به شما انرژي ميديم! بعضي ها هم كامنت و لينكاشون صفر شده انگار اصلا وجود نداشتند ! هر چي حساب مي كنم (با چرتكه تا ماشين حساب) اين امتياز و اعتبار با عقل جور در نمياد !


نگاه كردن به اين تصوير راحتتر از محاسبه انرژيتون در بالاترين است !

11 نظرات:

ناشناس گفت...

agha ma mast boodim nafahmidim che shod az masti ma bood ia?

ناشناس گفت...
این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.
SUPERNOVA گفت...

سلام
دعوتنامه ارسال شد لطفا ايميل خود را چك كنيد.

ناشناس گفت...

دوست عزیز که نامت شاید بردیا باشد. از محبتت سپاسگزارم. راستی موسیقی سایتت دل انگیز است بار ها و بارها شنیدمش اما نامش را بخاطر ندارم.

دوست من اگر زحمتت نبود لطفا ایمیل مرا که در قسمت نظرات آمده است حذف کن.
زنده باشی

ali گفت...

عزيزم مرا نيز به بالاترين دعوت بنما قبلا از اينكه مرا دعوت كردي تشكر مي نمايم
darya.xt@gmail.com

ناشناس گفت...

http://balatarin.com/permlink/2009/5/12/1586899
در مورد اين لينك توضيح خواسته بودي بعلت منفي شدن انرژي تو وبلاگت توضيح ميدم
عرض كنم خدمتون كه اين تصاوير در شب ، با سه پايه و سرعت پايين دوربين گرفته شده است پس اگر اطلاعاتي از عكاسي و سرعت و دياف و ايجور چيزا نمي دوني بهت حق ميدم كه فكر كني عكس ها ويرايش و دستكاري شده ولي اگر از عكاسي ميدوني توصيه مي كنم اطلاعاتت را بيشتر كني

SUPERNOVA گفت...

مرسي. برديا اسم فاميلي من هست.
-----------------------------
علي گرامي دعوتنامه براي شما ارسال شد.

ناشناس گفت...

http://balatarin.com/permlink/2009/5/12/1586899
من قبل اين لينك 320 تا انرژي داشتم بعد اين شد -24 نمي دونم چرا و چگونه بگذريم در مورد اين لينك هم بايد بگم اديت شده ولي دستكاري شده يا نه نمي دونم از عكاسش مي پرسم به هر حال نظر شما هم محترم هستش البته عكاس اين مجموعه عكس ها يكي از بهترين عكاس هاي ما هستش من خودم خيلي زياد از عكاسي و دوربين سر رشته ندارم به هر حال آيا اين عكس ها لايق + جنابعالي نيستند؟

SUPERNOVA گفت...

با عرض معذرت از دوستان تقاضا دارم درخواست دعوتنامه ننمايند. به علت تقلب زياد و پيدا شدن چند فرد متقلب در ميان درخواست كنندگان فقط به دوستان خود دعوتنامه ارسال مي كنم.

ناشناس گفت...

[كار زشتي انجام دادي. بالاترين ملك شخصي شما نيست بايد از قوانين پيروي كني.]
دوست من هرگز زود قضاوت نكن شما دچار اشتباه بزرگي شدي اينجا دفتر يك روزنامه بزرگ است سايت هم متعلق به اين روزنامه است داراي اينترنت پرسرعت با آي پي استيك بيش از150 نفر اينجا مشغول و بيش از 10 درصد اينها عضو بالاترين و همه هم از يك خط اينترنت استفاده مي كنند اگر فكر مي كني استفاده كردن چند كاربر از يك آي پي خلاف است پس راه درست را شما بفرماييد. بازم ميگم هيچوقت زود قضاوت نكن

SUPERNOVA گفت...

وقتي سايتتون مسدود بشه مي دونين چي ميگم. حرف من ربطي به آي پي نداشت.