اين كثافت ها بايد روزي كه بر سر زنان بي دفاع با باتوم ميزنن به فكر اين روزها باشند

اين روزها براي من قابل پيش بيني بود و شديدتر از آن نيز ممكنه اتفاق بيفته ، اين حيونا ي كثافت روزي كه به سينه نداها و سهراب ها شليك ميكردند و ميكنن و روزي كه به سر زنان و دختران باتوم ميزدند طوري كه طرف بي هوش ميشه و همچنين در زندان ها به افراد بي دفاع تجاوز ميكردند و بر سر مردان حجاب اشغال دينيشون رو مي پوشاندن بايد به فكر اين روزا و روزهاي آينده ميبودن . يك صفت مشترك اين مزدوران و كثافت ها با سگ اينه كه هر چي فرار كني بيشتر به دنبالت ميان و مغرورتر ميشن و چون در افكار كثافت خودشون غرق شدن و بوي فاضلاب از سر و روشون ميباره ، مخشون در كل كار نميكنه و كوتاه مدت به وقايع و كاراشون نگاه مي كنن .
به نظر من اين هشداري به حكومت و مزدورانش بود و در صورتي كه حكومتيان همين راه دروغگويي ، بي شرفي ، خود فروشي ، دزدي ، حماقت ، غرور ، جنايت ، تجاوز ، كارهاي قرون وسطايي و ... رو ادامه بدهند در آتشي كه خودشون براي خودشون به وجود آورده اند همراه خداي ساختگيشون خواهند سوخت.

هيچ حكومتي در مقابل مردم توان ايستادگي ندارد و اين مردم هستند كه حكومت رو به وجود ميارن نه اينكه حكومت مردم رو به وجود بياره


3 نظرات:

ناشناس گفت...

یواش یواش وقتشه که خانمها حجاب زوری را از سرشان بردارند و بدون روسری به تظاهرات بروند. اگر همه خانمها این کار رو بکنن حکومت هیچ غلطی نمی تواند بکند.

reza گفت...

گفتم این یه نظر را بذارم تا یادتون نره (لطفا دعوت نامه را بدید)rezapiano27@gmail.com va rezapiano@yahoo.com

ناشناس گفت...

این سبزها چقدر با ادب تشریف دارن.