داستان گربه سگ ( ا.ن و خ.ر )


نمی دونم شاید این روزا برای شما مهم باشه که خ.ر میاد نامه می نویسه که مشایی رو برکنار کن اون طرف ا.ن هم میاد وزیرهاش رو بر کنار میکنه . و ظاهرا با هم تفاوت دارند اما به نظر من داستان این دو تا داستان همان گربه سگ (عکس بالا) است ( در یک جا به هم وصل هستند) که کارتونشو شاید همه شما دیده باشین .
شباهتهای آنها بیشتر از تفاوت ها ی آنهاست و در اصل هر دو در جاهایی بهم وصل هستند مثلا هر دو برای نگه داشتن قدرتشون هر کاری رو می کنند و عاشق پشت میز نشستن هستند و طرفداری از یکیشون هیچ فرقی نمی کنه با دیگری ! هر دو تا دشمن آمریکا و اسرائیل ، هر دو ظاهرا طرفدار حقوق بشر و قانون اما باطنن خونخوار و قانون گریز ! یکیشون خودشو امام زمان میدونه و دیگری خودشو جانشین خدا ! ملت رو هم هی سرکار میزارن ! به جای اینکه خودمونو با اینا سرگرم کنیم بهتر است به موضوعات جنبش سبز بپردازیم و وقت رو تلف نکنیم !

4 نظرات:

SUPERNOVA گفت...

اینم فیلمی از گربه سگ واسه اونایی که ندیدن :
http://www.youtube.com/watch?v=h5PSxleNgTU&feature=related

ناشناس گفت...

من تو بالاترین عضو نیستم اینجا برات مینویسم که پرسیده بودی چی شد که مجاهدین اینجوری شد. نمیدونم چند سالته ولی من اونوقتا نوجوون بودم. هوادار مجاهدین هم نبودم. همش همینطوری شروع شد دیگه. از همون سال 58 و 59 از این چماقدار داشتیم، لباس شخصیای امروز. که به تجمعات همه گروهها، که اونروزا زیاد هم بودند، حمله میکردن و میزدن و حتی میکشتن. گروههایی که همه در انقلاب سهم داشتند اما دگراندیش بودن. هیچکس هم قصد براندازی نداشت اما از ملی مذهبی ها و از زنان بی حجاب شروع شد تا امروز که بعد از اصلاح طلبا نوبت به بخشهایی از راست ها رسیده. مجاهدین تشکیلات قوی ای داشتن و هوادار هم زیاد داشتن. خیلی سرکوب شدن خیلی بهشون ظلم شد و رهبرانشون مثل همه شکست خورده ها افتادن به دام افراطی گری و بعد هم که رجوی فرار کرد رفت عراق و بدترین اشتباهش این بود. اونجا هم که خب معلومه از نظر مالی و امنیتی وابسته شدن به عراق و به آمریکا و هی بیشتر غرق شدن در اشتباهشون. و آخر سر هم وجه المصالحه شدن و اینم عاقبتشون. آدم زورش میاد که یه عده ای همینجور اینا رو با ریگی مقایسه میکنن. هر جنبشی که شکست بخوره و از نظر ذهنی هم خودشو شکست خورده درک کنه به دام افراطی گری و فناتیسم میفته. اینایی که اطلاعاتی نیستن در بالاترین و همینجور تند تند فحش میدن و دلشون خنکه که یه عده ایران بی پناه و بی سلاح و مستاصل در عراق کتک بخورن، غیر مستقیم از دولت ایران البته کتک میخورن، برام عجیبه و ترسناکه که اگه جنبش سبز که منم جزیی ازش هستم، حکومت رو بدست بگیره با مخالفانشون چه ها خواهند کرد.

ناشناس گفت...

یه عده ایران غلط تایپیه ، یه عده ایرانی

SUPERNOVA گفت...

مرسی دوست عزیز ناشناخته که به من جواب دادی. خیلی از تو سپاسگزارم.